Profesyonel Taşımacılık

 

Güçlü filosuyla yurt genelinde Bursa nakliyat çözümleri sunan firmamız, dört mevsim hizmet sunmaktadır. Taşıma işlemlerinde modern filosuyla çözüm üreten şirketimiz, bu işte uzman olan ve işini meslek edinmiş elemanlarla çalışmaktadır. Eşyanın özelliğine uygun paketleme işleminin yanı sıra, eşyaların genel özelliğine uygun yükleme işlemleri ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Yüklemede istihap haddi her zaman dikkate alınmaktadır.

Gümrük Taşımacılığı

Eşya güvenliği paketleme, yükleme ve teslimat aşamalarında sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız İstanbul ve İzmir gümrüğüne gidecek ürünlerinizi güvenilir yöntemlerle taşımaktadır.

Nakliye, depolama, uluslararası Bursa nakliyat, stok kontro, paketleme, gümrükleme, sigortalama, etiketleme ve iç dağıtım konularında modern çözümler sunuyoruz. Adresten adrese, gümrükten adrese, adresten gümrüğe ve adresten birden fazla adrese taşıma yöntemlerimiz müşteri talebine göre değerlendirilmektedir.

Profesyonel Yurt İçi Taşımacılık

Ev eşyası, ofis eşyası, fabrika eşyası ve sektörel anlamda değerlendirilen ürünler yurt içi taşıma hizmetleri çerçevesinde titiz bir şekilde taşınmaktadır. Bursa nakliyat firmaları programı çerçevesinde ekibimiz, ekspertiz, ürünün özelliğine uygun paketleme, kapalı kasa araca yükleme ve söz verilen saatte teslimat gerçekleştirmektedir. Taşıma işlemlerinde ekibimiz hava durumunu ve yol durumu gibi konularda gerekli kontrolleri yapmaktadır. Yurt içi taşımacılık hizmetlerinde köprülerin durumu ve yol çalışmaları gibi konular da güvenli nakliye hizmetinin oluşması adına kontrol edilmektedir.

Firmamız sözleşmeli çalışmaktadır ve sözleşmede belirtilen tarihte eşya teslimatı gerçekleştirmektedir. Eşyanın yüklenmesi ve eşyanın teslimatı gibi konularda ekibimiz Bursa nakliyat firmaları sözleşme kurallarına göre hareket etmektedir.

7/24 Taşımacılık

Firmamız taşıma hizmetinin yanı sıra, stoklama, özel paketleme ve dağıtım konularında yurt genelinde hizmet vermektedir. Kargo hizmetlerinin yanı sıra, ham madde taşıma hizmeti sunan Bursa nakliye ekibimiz, programlı taşıma yöntemleriyle bu kategoride firmaların nakliye sorunları çözülmektedir. Milkrun taşıma adı verilen bu yöntem belli bir güzergah üzerinde belirlenmiş programa göre özel taşıma yöntemidir. Bu kategoride firmamızı aramanız ve bu konu bilgi almanız yeterlidir. Bu kategoride firma elemanlarımız sizden gelen talepleri anlık değerlendirmektedir.

İhracat Kategorisinde Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

Firmamız İstanbul gümrüğüne ve İzmir gümrüğüne taşımanız gereken eşyaları kısa sürede taşıyor ve ilgili uluslararası Bursa nakliye firmasına teslim ediyor. Yurt dışına sattığınız ürünlerin yurt içi taşımacılığını pratik bir şekilde yapıyoruz.

Ayrıca yurt dışından gelen ithalat mallarınız da gümrükten alınıyor ve sizin belirttiğiniz depolara taşınıyor. Bu işlemde de firmamız paketleme, yükleme ve teslimat konularında güvenilir yöntemleri tercih etmektedir.

Ayrıca sizin belirttiğiniz serbest bölgelerden ihracat mallarını gümrüğe taşıma işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yapıyoruz Ayrıca gümrüğe gidecek serbest bölgelerdeki mallar da firmamız tarafından güvenle taşınmaktadır. Deponuzdan veya diğer bütün bölgelerden istediğiniz teslimat işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Bursa nakliye firmaları bu konuda güncel yöntemleri tercih ediyor.

Havalimanı Taşımacılık

Bu kategoride İstanbul’da bulunan iki büyük havalimanında bulunan gümrüklere ithalat ve ihracat mallarını taşıyoruz. Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı gümrüklerine gelen mallarınızı adresinize getiren Bursa nakliye firmaları ekibimiz, gümrükten yurt dışına satacağınız malları deponuzdan gümrüğe taşımaktadır. Taşıma işlemlerinde firmamız güvenli yolları tercih etmektedir ve bu kategoride tecrübeli şoförlere yük aracı teslim etmektedir. Gümrüğe yapılan taşıma işlemlerinde resmi prosedür tecrübeli elemanlarımız tarafından takip edilmektedir. Bu kategoride ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın 26 bin metrekare kapalı ve açık alan özelliğine sahip deposu eşya depolama hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Mal kabul hizmeti ile başlayan depolama hizmetimiz, raflara yerleştirme, barkod / stok kontrol işlemiyle devam etmektedir. Bursa taşımacılık depo programlama işlemlerimiz, paketleme ve yurt içi sipariş ile devam etmektedir. Bütün bu aşamalar depolama hizmetimizin önemli aşamalarıdır. Depolarımız ısıtma, soğutma, güvenlik ve temizlik gibi kategorilerde maksimum seviyede özelliklere sahiptir.

Sigortalı Taşımacılık

Firmamız yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmetlerinde taşınan eşyanın sigortalanması işleminde güncel yöntemleri tercih etmektedir. Taşınacak eşyalar paketlenmeden önce fotoğrafı çekilmektedir ve sigorta poliçesi hazırlanmaktadır. Bursa taşımacılık sigortalama işlemi, taşıma süresi boyunca geçerlidir ve taşıma işlemi bittikten sonra sigorta süresi sona ermektedir. Sigortalı taşımacılık, beklenmedik kazalarda meydana gelen maddi hasar karşılanmaktadır. Sigorta şirketi ekspertiz raporunu dikkate alarak zararı karşılamaktadır.

Sigorta kapsamına giren eşyaların sigorta işlemleri paketleme işlemi öncesinde yapılmaktadır. Paketleme yapılmadan eşyanın fotoğrafı çekilir ve bu fotoğraf poliçeye eklenir. Sigortalama işlemlerinin geçerli olması için eşyanın sigorta şartlarına göre paketlenmesi gerekir. Bu şartlara göre paketlenmeyen eşyaların sigorta işlemleri geçersiz olacaktır. Taşıma işlemi esnasında paketlemede veya yüklemede yapılan hatalar sigorta şartlarını doğrudan etkilemektedir.

Modern Araç Filosu

Yurt içi taşımacılık ve kargo hizmetleri kategorisinde hizmet veren yük araçlarımız son model özelliklere sahiptir. Araç filomuzda bulunan araçların sanayi bakımı, vergileri, sigortası ve diğer bütün işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Filomuz her zaman için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Bursa istanbul Nakliyat konusunda firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir.

Firmamızın filosunda bulunan araçlar her yıl güncellenmektedir. Modeli düşen yük araçları filodan çıkarılmaktadır ve yerine yeni model yük araçları alınmaktadır. Hizmet kalitemizi doğrudan etkileyen bu yük araçları deneyimli şoför ekibimiz tarafından kullanılmaktadır. Bursa taşımacılık firmaları şoför ekibimiz çözüm üretmeye devam etmektedir.