Dört Mevsim Profesyonel Nakliye Hizmeti

Nakliyeciler kategorisinde çözüm üreten şirketimiz, güvenilir yöntemleri tercih ediyor. Zaman herkes için çok değerlidir. Bu nedenle müşterilerimiz için en hızlı ve en güvenilir nakliye hizmetini tercih ediyoruz.

Eşyaların yerinden alınması, özenle yüklenmesi ve yine pratik bir şekilde teslimatı, özel bir program çerçevesinde gerçekleşiyor. Sözleşmeli çalışan firmamız, tercih edilen hizmet seçeneklerine göre hizmet vermektedir.

Bursa Nakliyeciler Sitesinde Eşyanız için Maksimum Güvenlik

Kırılabilir eşyalar her zaman problem teşkil eder. Bu nedenle özel kutulama yöntemleri kırılabilir eşyalar için önemlidir. İçi köpüklü kutular, balonlu poşetler ve benzeri özel paketleme malzemeleri, firmamız tarafından tercih edilmektir.

Paketleme hizmetleri kategorisinde hızlı, pratik ve etkili yöntemleri tercih ediyoruz. Bursa nakliyeciler sitesi kategorisinde sektörel anlamda markalaştık. Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin göstergesidir. Bu kategoride bizimle çalışan birçok firma referansımızdır.

Bursa Kamyon Garajı Kategorisinde Profesyonel Hizmet

Son model araçlar, deneyimli şoförler ve profesyonel yöntemler, hizmet kriterlerimizdir. Özel kutulara yerleştirilen eşyalarınız, yine özel yöntemlerle yüklenmektedir. Ulaştırma Bakanlığı kategorisinde gerekli bütün izinler firmamız tarafından alınmıştır. Filomuzda her zaman modelli ve yeni yük araçları bulunmaktadır.

Taşıma esnasında araç arıza yaptığı zaman takviye araç gönderebiliriz. Elemanlarımız problem teşkil edecek konularda tecrübelidir. Bu nedenle eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Hizmet kalitesini artıran firmamız, kısa zamanda bütün yükleri teslim etmektedir. Bursa Kamyon Garajı sektöründe en çok tanınan firmayız. Hizmet programını sürekli güncelleyen firmamız, her zaman en iyi hizmet parolası ile hareket etmektedir.

bursa için Nakliye Zamanı

 

Nakliye dünyasında profesyonellik önemlidir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan firmalar, eşyalarınıza zarar vermektedir. Paketleme, istifleme ve yükleme kategorisinde profesyonellik, nakliye hizmetinin temel prensibidir. Bu prensiplere sahip olan firmamız Bursa nakliyeciler sitesi kategorisinde güncel çözüm seçenekleri sunmaktadır.

 

Modelli ve Konforlu Lüks Filo

 

Nakliye dünyasında süspansiyonlu ve modelli araçlar önemlidir. Araçlarımızın muayenesi, sigortası ve sanayi bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Lastikler düzenli olarak kontrol edilmektedir. Model özelliğini kaybetmiş ve eskimiş olan kamyonlar filodan çıkarılmaktadır. Düzenli bir şekilde filodan çıkarılan bu araçlar yerine yeni model araçları ekliyoruz.

 

Yük araçlarımızda kapalı kasa sistemi kullanılmaktadır. Kar, yağmur ve dolu gibi etkenlere karşı dayanıklı kapalı kasa araçlarımız, olumsuz hava koşullarına karşı özel üretilmiştir. Kasa bölümü nem izolasyon özelliğine sahiptir. Özel süspansiyonel özellik sayesinde eşyalarınız sarsılmadan yeni adresine ulaştırılmaktadır.

 

Deneyimli Şoförler

 

Trafikte güvenli araç kullanımı, nakliye dünyasında önemli bir konudur. Deneyimli şoförler, profesyonel yükleme elemanları ve konusunda uzman paketleme elemanları, hizmet kadromuzu oluşturmaktadır. Şoförlerimiz SRC psikoteknik belgesine sahip kişilerdir. Gerekli belgeye ve bilgiye sahip elemanlarımız, işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

 

Ekspertiz hizmeti ile eşyalarınız inceleyen elemanlarımız, en uygun taşıma yöntemini belirlemektedir. Gerekli iş gücü, paketleme ve kapalı kasa araç seçeneği, ekspertiz hizmeti esnasında gerçekleşmektedir. Taşıma işlemlerinde, özellikle evden eve nakliyatta, asansörlü araçlar tercih edilmektedir.

 

Teknolojinin son nimetlerinden faydalanan şirketimiz, hızlı, etkili ve pratik yöntemleri tercih etmektedir. Bursa Kamyon Garajı sektöründe tanınan filomuz, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Evden eve, parsiyel ve parça taşıma hizmetlerinde güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz. İstediğiniz hizmet seçeneğini tercih edebilirsiniz.